Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) aicina visus lauksaimniekus un mežsaimniekus, kuriem interesē jautājumi par kooperāciju un tās sniegtajām iespējām, š.g. 3.septembrī, pl.11.30 noklausīties diskusiju “Sadarbībā slēpjas attīstības spēks! sarunu festivāla LAMPA ietvaros tiešraidē https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1310 vai arī klātienē Cēsu koncertzālē, Raunas ielā 12-1.

 

Sarunu festivāla LAMPA diskusijā “Sadarbībā slēpjas attīstības spēks! par kooperāciju jeb sadarbību lauksaimniecībā viedokļos dalīsies kooperatīvās sabiedrības “VAKS valdes priekšsēdētājs un LLKA vadītājs Indulis Jansons, piena kooperatīva “Straupe vadītājs Imants Balodis un LLKA izpilddirektore Linda Uzkalne. Diskusiju vadīs moderators Arnis Krauze.

 

Linda Uzkalne, LLKA izpilddirektore: “Ar šīs diskusijas palīdzību vēlamies akcentēt kooperācijas jeb kopdarbības priekšrocības un sniegtās iespējas lauksaimniecības nozarē, lai gan kooperācijas principus veiksmīgi var izmantot arī citās nozarēs. Priecājamies, ka kooperācija lauksaimniecībā 20 gadu garumā stabili darbojas graudkopībā, piena lopkopībā, augļu un dārzeņu nozarē, mežsaimniecībā un nu arī mājražotāju kooperācijā, taču vēl aizvien ir daudz nepārklātu jomu, kuru attīstību veicinātu lauksaimnieku apvienošanās.

 

Sarunu festivālu LAMPA ikviens interesents varēs piedzīvot bez maksas no 2.-5.septembrim trīs dažādos veidos: 

  • tiešraidē festivalslampa.lv
  • klātienē festivāla studijās Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē;
  • teju 80 kopā skatīšanas vietās visā Latvijā, kā arī Vācijā un Lielbritānijā.