Lūdzu uzgaidiet...

VAKS darba laiki gaidāmajos svētkos

VAKS darba laiki gaidāmajos svētkos:

VALMIERĀ

21.04.2018.           ...

Būtiski par AAL lietošanu

Atsākoties pavasara lauku darbiem, VAAD ir sagatavojis būtisku informāciju par augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietošanu.

Informatīvais materiāls pieejams Lasīt vairāk

Autotransporta svaru būvniecība

Pavasara rosība ir sākusies ne tikai saimniecībās, bet arī VAKS teritorijā Valmierā - esam uzsākuši autotransporta svaru būvniecību.

Plānojam, ka būvdarbi tiks pabeigti līdz jūnija sākumam. Apmeklētājus lūdzam autom...

VAKS atbalsta unikālu tūrisma objektu Gulbenē

Latvijas simtgades gadā VAKS ir sniedzis atbalstu unikālam tūrisma objektam Gulbenē - izglītojošs un interaktīvs centrs "Dzelzceļš un Tvaiks".

Centrā kopumā tiks izvietotas vairāk nekā 30 interaktīvās ierī...

VAKS atbalsta Matīšu pamatskolas hokeja komandu

Svētdien, 21. janvārī, Matīšu pagasta slidotavā jau trešo gadu noritēja hokej​a​ spēles starp četrām​ komandām no Matīšu pagasta, Pāles pagasta, Mālpils un Valmieras. Šī turnīra organizatori ir​ Matīšu pamatskolas​ 5. klases skolēna Roberta Robuļa vecāki, nosaucot​ to ...

Jauno Lauksaimnieku Skola aizvadījusi šī gada pirmo mācību dienu

2018. gada sezonu iesākuši arī VAKS Jauno Lauksaimnieku Skolas dalībnieki.

Šī gada pirmajā mācību dienā dalībnieki iepazinās ne tikai ar 2018. gada jaunumiem un zaļināšanas noteikumu grozījumiem, bet ieguva a...

Priekuļu tehnikuma audzēkņi apmeklē VAKS

Š.g. 27. novembrī, LPKS VAKS Valmieras kompleksā  viesojās Priekuļu tehnikuma audzēkņi - topošie Lauku īpašumu apsaimniekotāji.

Vizītes laikā jaunieši  iepazinās   

Izstāde Agri Technica 2017

Šajās dienās Hanoveres izstāžu centrā norisinās pasaulē lielākā lauksaimniecības izstāde Agri Technica 2017.

Arī VAKS biedri un darbinieki kuplā skaitā apmeklēja šo vērienīgo pasākumu. Viens no galvenajiem apskates objektiem bija Maschio Gaspardo stends ar piemērotu tehniku visa veida un izmēra saimniecībām.

Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās

No šā gada 7. novembrim līdz 7. decembrim var pieteikties Eiropas fondu projektiem atbalsta saņemšanai trīs investīciju atbalsta pasākumos "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās", "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" un "Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infr...