Lūdzu uzgaidiet...

Par autoceļa nodevām

No šodienas, 10. jūlija līdz 30. septembrim par transportlīdzekļiem, kuru īpašnieks vai turētājs ir fiziskā vai juridiskā persona, tostarp atbilstīga kooperatīvā sabiedrība, kas iekļauta LAD maksājumu saņēmēju datu bāzē, autoceļu lietošanas nodeva netiks iekasēta:

Lasīt vairāk

Jūnijā iespētais

VAKS aizvadījis pasākumiem bagātu mēnesi. Notika lopbarības sagatavošanas tehnikas demonstrācija, diplomu pasniegšana Jauno Lauksaimnieku skolas audzēkņiem. Piedalījāmies pasākumā Traktordiena 2018 un visbeidzot - noorganizējām visu VAKS filiāļu Lauku dienas.

Jaunās Lauksaimnieku skolas dalībnieki sekmīgi noslēguši mācību ciklu par lauksaimniecībā aktuālo. Guvuši gan teorētisko, gan prakt...

Studenti apmeklē VAKS

VAKS ar prieku uzņem mācību ekskursantus, lai parādītu un iepazīstinātu ar kooperatīva struktūru un darbību.

Šo iespēju vairākas reizes gadā izmanto LLU studenti - topošie lauksaimniecības uzņēmumu vadītāji, agronomi u.c..

Vakar pie mums bija LLU 3. kursa studenti.

 

 

...

VAKS ir MAKSĀTSPĒJĪGS! ...atzīst SIA “Preiss Būve”

LPKS VAKS ir maksātspējīgs uzņēmums!!! Vienmēr ir bijis!!! Tā ir lēmusi arī Vidzemes rajona tiesa un to atzīst arī SIA "Preiss būve".

Jau ziņojām, ka p...

2017. gads - VAKS REKORDGADS

VAKS 2017. gadu noslēdza ar rekordapgrozījumu - 62.1 milj. eiro. Tas ir par 31% vairāk kā iepriekšējā gadā. Kopumā raža bija laba, bet kā zināms, to visu nevarēja novākt laikapstākļu dēļ.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA VAKS BIEDRIEM UN SADARBĪBAS PARTNERIEM!!!

Latvijā rets gadījums VAKS ir panācis iespēju ieturēt naudu par nekvalitatīviem darbiem no būvniecības uzņēmuma SIA “Preiss būve. Atsaucoties Latvijas Republikas Vidzemes rajona tiesas civillietu nr. C71175118, uzņēmums SIA “Preiss būve savu brāķi cenšas risināt ar maksātnesp...

Kompensācija par migrējošo dzīvnieku nodarītajiem postījumiem

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija informē par kompensācijas saņemšanas iespējām postījumiem, kas radušies gājputnu migrācijas rezultātā.

 

Vairāk informācija par kompensāciju saņemšanu...

Piesaki karu putekļiem!

Vai arī Tev ir apnicis cīnīties ar grants ceļu putekļu masu? 

Ir īstais brīdis apstrādāt virsmu ar atputekļošanas līdzekļiem "CC ROAD" vai "DUSTOFF"!!!...

Būtiski par AAL lietošanu

Atsākoties pavasara lauku darbiem, VAAD ir sagatavojis būtisku informāciju par augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietošanu.

Informatīvais materiāls pieejams Lasīt vairāk