Lūdzu uzgaidiet...

Izstāde Agri Technica 2017

Šajās dienās Hanoveres izstāžu centrā norisinās pasaulē lielākā lauksaimniecības izstāde Agri Technica 2017.

Arī VAKS biedri un darbinieki kuplā skaitā apmeklēja šo vērienīgo pasākumu. Viens no galvenajiem apskates objektiem bija Maschio Gaspardo stends ar piemērotu tehniku visa veida un izmēra saimniecībām.

Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās

No šā gada 7. novembrim līdz 7. decembrimvar pieteikties Eiropas fondu projektiem atbalsta saņemšanai trīs investīciju atbalsta pasākumos "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās", "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" un "Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruk...

VAAD lauku apsekošana

Valsts augu aizsardzības dienesta inspektori uzsākuši lauku saimniecību apsekošanu, lai iegūtu datus par izlietoto augu aizsardzības līdzekļu apjomiem 2017. gadā. Statistikas dati tie kopumā vākti 4000 saimniecībās visā Latvijā. Paredzēts saimniecības apsekot līdz decembra vidum.

Lasīt vairāk

Avansa maksājumu izmaksāšana lauksaimniekiem

Lauku atblasta dienests informē, no 20. oktobra sāksies vienotā platībmaksājuma avansa izmaksāšana lauksaimniekiem, kuru zemes ir apgabalos ar dabas vai cietiem specifiskiem ierobežojumiem, kā arī bioloģiskajām lauksaimniecībām.

Lasīt vairāk

Pateicība par palīdzību

Paldies visiem Lauksaimniekiem, kuri atbalsta un iet palīgā ar jebkuru tehniku kaimiņiem, citiem lauksaimniekiem, gan ar novākšanas,novešanas, sējas un citām tehnikām!

Paldies Zemgales lauksaimniekiem, Zemnieku Saei...

Plūdos izpostīto lauksaimniecību platību pieteikšana

Ieilgušajās lietavās ir skarti visi Latvijas reģioni. Ārkārtēja situācija ir izsludināta 29 Latvijas novados. Lai lauksaimnieki saņemtu kompensācijas, par lietavās un plūdos zaudētajiem sējumiem un sagatavoto sienu, Zemkopības Ministrija aicina pieteikties bojā gājušo platību apsekošanai. Pieteikties var Latvijas L...

Smiltenes tehnikums aicina mācīties par MELIORATORU

SMILTENES TEHNIKUMS AICINA!!!! Vēl līdz 1. septembrim

Iespēja uzņēmējiem izglītot jaunos darbiniekus.

Lasīt vairāk

SIA Lauce nodod pirmo 2017. gada ražas kravu VAKS Varakļānu filiālē

8. augusta pēcpusdienā, īsi pēc pirmsražas sapulces, "Grozu kaltē" tika ievesta pirmā 2017. gada ražas krava - rapsis.

Sveicam SIA "Lauce" ko...

2017. gada sezonas pirmā krava arī Matīšos

Sveicam ZS Līcīši saimnieku Modri Minalto ar ražas kulšanas uzsākšanu. VAKS Matīšu struktūrvienības vadītājs Romāns Balaņuks informē, ka piegādāti kvieši.

<...

Ražas sezona sākusies, Valmierā pirmā krava

4. augustā kooperatīvā VAKS ievesta 2017. gada ražas pirmās kravas ar ripsi. Apsveicam ZS Jaunmārkundas un visus kooperatīva VAKS biedrus ar sezonas atklāšanu, kā arī novēlam lielisku ražas birumu!

...