Lūdzu uzgaidiet...

Pērc SHELL un izvēlies dāvanu

Pērkot SHELL motoreļļu, transmisijas vai UTTO eļļu, izvēlies vienu no divām dāvanām. 

Akcija spēkā no 12.10.2020. līdz 30.11.2020.

Papildus informācija:

Vidzemē:

Artūrs Laimīte - [email protected], +37128612098

Alvis Vītols -

Lauksaimniecības tehnikas pārbaude pēc sezonas

Sezonas laikā vai pēc tās, esi drošs par savas tehnikas stāvokli!
Pārbaudi savu tehniku un izmanto piedāvājumu, kas ir spēkā līdz 01.12.2020.

Kompetenti darbinieki ar profesionālām iekārtām pri...

VAKS izvēlas SHELL eļļas un smērvielas

Strādājot kopā ar tehnikas un rezerves daļu ražotājiem, VAKS Machinery nepārtraukti meklē iespējas saviem klientiem piedāvāt labākos produktus un pakalpojumus.

Par profesionālo darbību sumināta ZS ''Vosukalni''

19. augustā Gulbenes novada Stāmerienas pilī Vidzemes plānošanas reģions pulcēja uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus no visiem Vidzemes novadiem un Valmieras pilsētas, lai arī šogad īpaši izceltu 26 uzņēmēju pieredzi un panākumus. Šogad par profesionālo darbību sumināta ar ...

Diskusija par kooperāciju sarunu festivālā LAMPA

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) aicina visus lauksaimniekus un mežsaimniekus, kuriem interesē jautājumi par kooperāciju un tās sniegtajām iespējām, š.g. 3.septembrī, pl.11.30 noklausīties diskusiju “Sadarbībā slēpjas attīstības spēks! sarunu festivā...

Latvijas lauksaimnieku kooperatīvs VAKS kļūst par īpašnieku graudu elevatoram Jelgavā

Latvijas lauksaimnieku kooperatīvs VAKS šī gada jauno ražas novākšanas sezonu uzsāk ar jaudīga graudu elevatora iegādi Jelgavā, Bauskas ielā 2 (iepriekš “Jelgavas Dzirnavas).

2020. gadā LPKS VAKS ar ES fondu a...

VAKSā pirmo kravu nedēļa 2020. gada sezonā

2020. gada graudu kulšanas sezona kooperatīvā VAKS ir oficiāli atklāta, esam sagaidījuši pirmās kravas Valmierā, Gulbenē un Varakļānos un arī VAKS sēklu nodaļā.

Ar pirmo kravu Valmierā sveicam saimniecību un kooperatīva biedru SIA "RLS"

 

...

Laika kapsula Gulbenē - vēstījums nākamām paaudzēm

26. maijā, Gulbenes struktūrvienībā, klātesot VAKS valdes priekšsēdētājam I. Jansonam, VAKS padomes priekšsēdētājam I. Ādamsonam, Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniekam A. Caunītim, SIA "Mītavas celtnieks" valdes priekšsēdētājam A. Vaščenko un, protams, Gulbenes apkārtnes lauksaimniekiem - svinīgi tika iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Pasākum...

Latvijas zeme - ilgtermiņa attīstības perspektīvas

Izdevniecība Dienas Bizness kopā ar Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības Padomi (LOSP),  LPKS VAKS un nozares ekspertiem rīko tiešsaistes konferenci “Latvijas zeme ilgtermiņa attīstības perspektīvas.

No 1. maija lauksaimniekiem piešķirs dīzeļdegvielu ar samazinātu akcīzes nodokļa likmi

No šā gada 8.aprīļa līdz 1.jūnijam Lauku atbalsta dienesta (LAD) klienti var pieteikties marķētās dīzeļdegvielas ar samazinātu akcīzes nodokļa likmi saņemšanai ir jāaizpilda Akcīzes degvielas iesniegums  Lasīt vairāk