Lūdzu uzgaidiet...

Pronar T683

Preces kods : 560

Pieejamība :

Ražotājs : Pronar

  • Apraksts
  • Video

Pronar ir lielākais traktora piekabju ražotājs, katru gadu saražojot vairāk kā 6000 dažāda izmēra piekabes.

Pronar T683 tandēma puspiekabe ar noņemamiem bortiem un trīspusēju izgāšanu. Aprīkota ar visu nepieciešamo, lai saimnieks uzreiz var doties lauku darbos.

Piekabes kravnesība ir 16 tonnas, un tilpums ar papildbortiem sasniedz 19 kubikmetrus. Grīdas un sienu biezums standarta izpildījumā ir biezāks kā konkurentiem. 

Standarta aprīkojumā iekļauts: trīspusēja izgāšana, priekšējā platforma, rullējams tents, augstspiediena riepas, hidrauliska atbalsta kāja, darba kāpnes iekšpusē un ārpusē, sakabe un izvadi otras piekabes vilkšanai, graudu lūka, dubļusargi, hidrauliskās vai gaisa bremzes, amortizējoša dīstele un citas lietas. 

Piekabe aprīkota ar augstas izturības atsperēm un liela izmēra bremzēm, sniedzot lielisku drošību uz ceļa. Asis ir paredzētas ātrumam līdz 60 km/h.

Piekabe ir piemērota dažādu beramkravu, maisu un palešu pārvadāšanai, jo tās platums ir speciāli piemērots Europalešu izmēriem. Piekabi iespējams izmantot arī kā platformu. 

Piekabi iespējams aprīkot ar gumijas blīvējumu, hidrauliski atveramu sānu bortu, saplākšņa bortiem, papildus rezerves riteni, graudu šneku. Iespējams izvēlēties visa veida riepas no dažādiem ražotājiem, katram saimniekam pēc vēlmēm. 

Specifikācija Pronar T683 piekabēm