Lūdzu uzgaidiet...

Maschio Primo ISOTRONIC

Preces kods : 504

Pieejamība :

Ražotājs : Maschio Gaspardo

  • Apraksts
  • Video

Maschio Primo EW Isotronic modeļi piedāvā minerālmēslu izkliedētāju ar sekciju kontroli, kas uzticami strādās arī visprasīgākajos apstākļos.

ISOBUS vadības dators automātiski kontrolē darba platuma pārklājumu 8 sekcijās, kuras var atslēgt/ieslēgt pa vienai. Maschio izmanto Muller Touch 800 termināli, kur visas darbības var veikt no vienas vadības konsoles. Datoru iespējams izmantot arī citiem ISOBUS agregātiem. 

Izkliedes daudzumu var kontrolēt ar GPS katrai pusei atsevišķi pēc iepriekš izveidotas lauka kartes, novēršot pārlieku lielu un nepietiekamu izsēju. 

Uzticama svaru sistēma ar slīpumu sensoriem precīzi parāda atlikumu tvertnē un kontrolē izkliedējamo normu. 

Minerālmēslu padeve tiek nodrošināta a vibrogrīdu nebojājot un nesamaļot graudus. Minrālmēslu izbiri kontrolē divi aizbīdņi katrā pusē. Augšējais regulē izkliedes normu, apakšējais ātras darbības elektromotors atver un aizver lūku, lai samazinātu nevajadzīgu minerālmēslu pārklājumu lauka galos un sekciju pārklājuma vietās. 

Caur Maschio izstrādāto "Spreader Smart Set" aplikāciju izkliedētāju var ātri un viegli uzstādīt, vienkārši ievadot minerālmēslu īpašības vai izmanotojot jau datubāzē esošos minerālmēslus. 

Darba platums no 12 līdz 43 metriem.

Tvertnes tilpums papildināms līdz 3210 litriem.    

Specifikācija Maschio Primo EW