Zinoši darbinieki, pilnvērtīgi nodrošināta informācija un tehniskais atbalsts - tās ir vien dažas no mūsu kooperatīva panākumu atslēgām. Mums ir svarīgs mūsu kooperatīva biedru un sadarbības partneru viedoklis par mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Esam saņēmuši vairāku biedru atsauksmes un vēlamies ar tām padalīties arī ar citiem. Šoreiz atsauksmes par Maschio Gaspardo un SULKY tehniku.

 

ZS "Robežnieki", saimnieks Sandris Eizenbergs:

“Ar kooperatīvu sadarbojamies ilgus gadus. Patīkami, ka visi kopā ejam uz priekšu un attīstāmies. Prieks par to, ka kooperatīvs ir iesaistījies tehnoloģiju nozarē, kas ļauj kooperatīva biedriem vienā vietā iegūt visu informāciju un produkciju, kas mums ir nepieciešama.

Pietam, arī sarežģītos brīžos sezonas laikā, neatstāj bez darba zirga (traktora), vai palīdz ar cita veida risinājumu atrašanu saspringtos brīžos.

Tehnikas nodaļa ir nodrošinājusi manu saimniecību ar vairākiem agregātiem. Viens no svarīgākajiem ir SULKY Econov minerālmēslu izkliedētājs, kas jau atbilst mūsdienu aktuālākajām tendencēm - GPS, sekciju kontroli. Šīs modernās tehnoloģijas palīdz ieekonomēt resursus, laiku un piedāvā vienu no augstākajiem izpildījumiem, kvalitatīvu rezultātu sasniegšanai.

Rodas pārliecība, ka kooperatīvs visās nozarēs ir spēcīgs spēlētājs. Man nav bail iegādāties tehniku, produktu vai pakalpojumu - zinu, ka VAKS komanda pret manām vajadzībām attieksies ar lielu atbildības sajūtu.

 

ZS "Niedras", saimnieks Ilmārs Buņķis:

“Par VAKS un tehniku (servisu), varētu teikt tā: mēs jau no paša sākuma ejam roku rokā un kopā audzējam muskuļus. Esmu papildinājis savu tehnikas parku gan ar miglotāju, gan ar sējmašīnu. Miglotājs un sējmašīna ir no MASCHIO GASPARDO. Pārliecinos par to, ka “jauniņais spēlētājs ar nezināmu vārdu var pierādīt sevi un izcīnīt vietu starp tehnikas “lielajiem spēlētājiem, gan ar kvalitāti, gan ar samērā pievilcīgām cenām.

Sadarbība turpina attīstīties, VAKS komandas darbu vērtēju pozitīvi. Manu laiku ietaupa arī tas, ka vienā uzņēmumā varu sasaistīt kopā tehniskos un agronomiskos jautājumus, un realizēt tos dzīvē. Novēlu turpināt iesākto ceļu- kopā augt un pilnveidoties!

       

VAKS ir par ilgtermiņa sadarbību un kvalitāti! Tāda ir Maschio Gaspardo un Sulky tehnika! Ja Jums ir radušies jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu zvaniet vai rakstiet mūsu zinošajiem tehnikas konsultantiem: